KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Indická studentka medicíny se stala Miss World, Indie tak v historickém počtu vítězství dohnala Venezuelu

Studentka medicíny z Indie se stala novou Miss World pro rok 2017. V soutěži, která se letos konala v Číně, se tak svým vítězství Indie posunula po bok Venzuely jakožto nejúspěšnější země v rámci nejprestižnějšího klání krásy, kde v roce 2006 uspěla i zástupkyně České republiky Taťána Kuchařová.

...

Vítězka si přeje založit síť neziskových nemocnic v odlehlých oblastech své země

Manusho Chhillarová (20) se stala již šestou vítězkou prestižní soutěže Miss World pocházející z Indie, což je stejný počet, kterým se může pyšnit i jihoamerická Venezuela. Chhillarová tak následovala předešlé kandidátky ze své země, jako například úspěšnou herečku Bollywoodu Priyanku Chopraovou nebo Aishwaryu Raiovou.


Letošní vítězka Manusho Chhillarová

Indie a Venezuela dohromady získaly za 67 let fungování soutěže celkem 12 prvních příček. Na třetím místě je s 5 vítězstvími Velká Británie. Letošní vítězka je studentkou medicíny a zároveň tanečníci, která rovněž ráda maluje. Jejím snem je založení řetězce neziskových nemocnic ve venkovských oblastech Indie.

„Děkuji všem za vaši neutuchající lásku i podporu. Tohle je pro Indii,“ řekla mladá medička. Indie je na svou šestou úspěšnou kandidátku velice hrdá, Chhillarová dokonce obdržela gratulaci od ministra Manohara Lal Khattara z jejího domovského státu Haryana.


Čína pořádala soutěž už po páté za posledních 10 let

Loni se stala vítězkou soutěže Stephanie del Velleová z Portorika, která nyní předala své následovnici tradiční korunku. V soutěži vedle indické studentky uspěla i Stephanie Hillová z Velké Británie a Andrea Mezaová z Mexika.


Čína je tradičním pořadatelem soutěže, za posledních deset let se zde souboj nejkrásnějších žen světa o královnu krásy konalo už po páté. V minulosti se zde objevilo několik problémů včetně toho, že Hongkong odmítl dát Miss Kanady Anastasii Linové před letem na ostrov Haina potřebné vízum.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek