KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Letoun musel přistát v polovině letu poté, co cestující přišla na nevěru svého manžela

Letadlo společnosti Qatar Airways bylo donuceno přistát v polovině letu poté, co žena, která použila palec svého spícího manžela, aby odemkla jeho telefon, přišla na jeho nevěru. Pár letěl spolu se svým potomkem na Bali na dovolenou, cesta se však kvůli provalené nevěře zvrtla a kapitán letu byl nucen provést neplánované přistání na letišti Čennaí v Indii. 

...

Rodina byla odvedena do vazebního zařízení, protože neměla indická víza

Rozčilená žena opakovaně uhodila svého muže, jakmile díky odemčenému telefonu na jeho nevěru přišla. Palubní personál nebyl schopen ženu uklidnit a tak byl kapitán letu nucen k neplánovanému mezipřistání. Rodina byla poté odvezena do vazebního střediska na letišti, jelikož neměla indické vízum. Ve středisku pak manželé s dítětem vyčkali na další let do Kuala Lumpur.

„Let společnosti Qatar Airways QR-962 (Dauhá-Bali) byl přesměrován do Čennaí poté, co to pilot nařídil vzhledem k nekontrolovatelnému chování jedné z cestujících,“ uvedl člen indických bezpečnostních sil CISF.

Letecká společnost se odmítla k incidentu vyjádřit

Podle deníku Hindustian Times nebyla posádka letadla vůbec schopna ženu původem z Íránu uklidnit. „Žena odblokovala mobilní telefon svého manžela za pomoci otisku jeho palce, když spal. Poté se značně rozčílila, když v mobilu našla důkazy o nevěře,“ stálo v deníku.

Íránka podle svědků natolik vyváděla, že kapitán letadla neměl jinou možnost, než provést neplánované mezipřistání. Rodina poté strávila na indickém letišti den a se společností Batik Air následně odletěla do Malajsie. Společnost Qatar Airways se odmítla k incidentu vyjádřit vzhledem k ochraně soukromí svých pasažérů. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek