KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Německá strana Zelených chce platit prostitutky každému, kdo si „sexuální pomoc“ nemůže dovolit

Sex s prostitutkami by měla uhradit vláda každému, kdo je příliš chudý na to, aby si to mohl sám dovolit. Navrhuje to německá strana Zelených, podle níž by povolenky pro využití sexuálních služeb vydávali lékaři v podobě lékařských receptů. 

...

Náklady na sexuální služby by platil stát jakožto léčebnou kúru

Prostituce je v Německu legální, noční kluby s prostitutkami jsou téměř v každém městě. Současným trendem jsou i „sexuální asistentky“ které poskytují sexuální služby zdravotně nebo mentálně postiženým lidem nebo lidem, kteří žijí v pečovatelských domech.

V závislosti na jednotlivých nevěstincích se služby pohybují od dotyků až po plnohodnotný sex včetně fetišistických praktik. Žádný zákon však doposud neposkytuje možnost požadovat náhradu nákladů za sexuální služby jakožto léčebnou kúru.

V Holandsku už podobný zákon funguje

Strana Zelených chce současnou situaci změnit na základě zákona, který funguje v sousedním Nizozemsku. „Dovedu si představit veřejné financování sexuální pomoci,“ uvedla mluvčí strany Elisabeth Scharfenbergová.

Na základě plánů politické strany by měli pacienti právo na placené sexuální služby, jestliže „nejsou schopni sami dosáhnout sexuálního uspokojení nebo platit za sexuální pracovnice“

„V Holandsku jsou prostitutky běžně hrazeny zdravotní pojišťovnou,“ uvedla zdravotní sestřička a sexuální trenérka Vanessa del Rae.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (1 příspěvků)

Komentáře (1)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek
a první na koho by mohli "nafasovat" souloženku by byla Makrela a členky strany Zelených. A doporučuji přidat bičíky,důtky a pouta jako bonus