KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

OBRAZEM: O Vánocích bez monoklů. Zápasník MMA Conor McGregor tráví Vánoce v poklidu s rodinou

Ir Conor McGregor měl vskutku bouřlivý rok. Po jedné ze sportovních akcí roku, kdy v srpnu v americké T-Mobile Areně v Las Vegas sice utrpěl v zápase s boxerskou legendou Floydem Mayweatherem porážku, ale vydělal na ní neskutečné peníze, si bujaře užíval volna a získaných tučných finančních prostředků. Na vánoční svátky se ale vrátil do rodného Irska, kde chce zde prožít klidné Vánoce s rodinou.

...

Za netradiční zápas mezi profesionálním boxerem a profesionálem MMA, trvající několik desítek minut, měl McGregor inkasovat údajně přes 50 milionů britských liber (přes 1,4 miliardy českých korun).

S touto astronomickou částkou se již dají rodině zařídit pěkně Vánoce, a tak McGregor vzal tu svou po příjezdu do Dublinu nakupovat.


Conor McGregor se svou partnerkou Dee Devlinovou a jejich synem Conorem McGregorem Jr. Zdroj: Instagram Conora McGregora


McGregor na nákupech se sestrou Erin. Vánočních dárků není nikdy dost. Zdroj: Instagram Conora McGregora

Známý Ir přes média neustále prohlašuje, že by si rád zápas s Mayweatherem zopakoval. Z obou stran ale oficiálně stále nikdo nic nepotvrdil. Jedno je však jasné - případný odvetný duel by byl opět jednou z nejsledovanějších sportovních akcí roku.


Pózování se sestrou Erin při nákupech luxusních tašek. Zdroj: Instagram Conora McGregora


Devětadvacetiletý Conor na večeři se svou matkou v Dublinu. Zdroj: Instagram Conora McGregor

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek