KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Otec ubodal svou 17letou dceru za to, že si našla muslimského přítele

Muž křesťanské víry z Izraele byl obviněn z vraždy své dospívající dcery poté, co ji ubodal, když se dozvěděl o jejím muslimském příteli. Henriette Karraová byla dne 13. června nalezena mrtvá v domě své rodiny ve městě Ramla s několika bodnými zraněními na krku. 

...

Dívka chtěla konvertovat k islámu

Dívčin otec jménem Sami (58), její strýc a její matka Aliham byli zatčeni za plánování vraždy, k níž došlo po týdnech bojů kvůli dívčině vztahu s muslimským přítelem. Teenagerka měla vztah s mužem, který si odpykával trest ve vězení. Po jeho propuštění měla dívka v plánu konvertovat k islámu.

Několik týdnů před svou smrtí dívka utekla z domu ze strachu ze svého otce, který na její aféru přišel a zbil ji. Henriette na to konto rozeslala svým přátelům vzkazy plné strachu z toho, že ji chce její rodina zabít.

„Neuvěříte tomu, co udělali. Posílají lidi, aby mě zabili,“ napsala dívka v jednom ze vzkazů. „Hledají mě všude možně. Nedokážete si představit, jaký strach teď prožívám. Nevěřím, že budu mít sílu se vzchopit a utéct,“ napsala Henriette.


Henriette byla ubodána vlastním otcem

„Ať skončí v pekle,“ řekl dívčin otec její matce

Dívka zůstala u matky svého přítele, ale její rodina ji vysledovala a ona byla nucena se k ní vrátit. Tou dobou rodinu sledovala policie, která umístila do jejího domu nahrávací zařízení. Otec dívky byl totiž podezříván z obchodování s drogami.

Nyní tak není jasné, zda byla rodina sledována kvůli drogám nebo kvůli stížnostem, které podala Henriette. V noci před tím, než byla dívka zavražděna, její otec říkal matce: „Zapomeň na ni a nech ji odejít do pekla. Nestojí nám za to utrácet další peníze za její sledování, je to odpad. Musíme ji zbičovat, vyhodit jako prašivého psa a uvidíme, jak se jí povede. Už je prakticky pryč, je mi z ní i z tebe zle.“

Matka později policii řekla, že si její manžel myslel, že dívka pošpinila čest rodiny. Otec obvinění popírá. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek