KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Patnáctiletá dívka znásilněna dvěma kamarády a poté i mužem, kterého žádala o pomoc

Patnáctiletá dívka z Indie byla znásilněna svými dvěma přáteli a poté i kolemjdoucím, kterého požádala o pomoc. K oběma útokům došlo během několika hodin, k incidentu došlo v Lucknowu v indickém Uttarpradéši.

...

Dívka vypověděla, že nebyla po prvním znásilnění téměř schopna slova

Dívka, která dříve vítězně bojovala s rakovinou krve, byla pozvána od svého kamaráda stejného věku na nedaleký trh. K páru se poté připojili další mladí lidé. Dva z chlapců dívku zatáhli do odlehlé oblasti, přičemž předstírali, že ji zvou na nudle.

Mladíci však namísto toho dívku znásilnili. „Nedokázala jsem chodit ani mluvit a třásla jsem se strachem,“ řekla dívka na policii. Když po znásilnění dvěma mladíky utekla na hlavní silnici, požádala kolemjdoucího 45letého muže o pomoc.

Dívka nakonec došla sama domů

Kolemjdoucí muž dívce slíbil, že ji dovede domů, ale namísto toho ji vzal na odlehlé místo a tam ji také znásilnil. Poté ji odhodil u silnice a odešel pryč. „Navzdory tomu, že jsem byla zrazena vlastními přáteli, jsem tomuto muži věřila, zdál se jako hodný samaritán,“ řekla oběť policistům. „Také mě odtáhl na osamělé místo a znásilnil před tím, než utekl,“ vypověděla dívka.

Po dvou brutálních znásilněních se dívce nakonec podařilo dojít 3 kilometry domů. Její otec ji následně vzal na policejní stanici v Lucknowu. Policie poté provedla dvě zatčení. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek