KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Polská novinářka: „Migranty musíme přijmout i za cenu, že mezi nimi bude terorista, který bude zabíjet"

Polská novinářka Anna Pamulová, která spolupracuje s liberálním deníkem Gazeta Wyborcza, přišla s dosti kontroverzním důvodem, proč přijímat uprchlíky. V rámci vysílání pořadu Drugie śniadanie mistrzów na televizní stanici TVN24 uvedla, že i když rukou teroristy zemře 10 Poláků, tisíce dalších lidí (uprchlíků) budou zachráněny. 

...

Pamulová považuje přijímání uprchlíků za povinnost

Novinářka je dle svých slov jednoznačně pro přijetí uprchlíků a migrantů i přesto, že mezi nimi může být „byť jen jeden potenciální terorista.“

Absolventka oboru Etnické vztahy a mezinárodní migrace na Jagellonské univerzitě v Krakově řekla, že je povinností Poláků přijmout tisíce imigrantů z převážně muslimských zemí.


Novinářka bere přítomnost teroristů mezi uprchlíky jako přirozenou věc

„Předpokládejme, že přijmeme 7 000 uprchlíků, z nichž bude jeden terorista. Ten provede útok a zabije 10 Poláků. Ale i tak budou zachráněny životy dalších 6 999 lidí, kteří uprchli před válkou,“ řekla Pamulová přesvědčeně s klidným úsměvem na tváři.

Novinářka tak před zraky tisíců polských diváků s klidem v duši řekla, že by kvůli záchraně imigrantů obětovala životy vlastních lidí. Zarážejícím faktem je i to, že v rámci mainstreamové rétoriky, která obvykle nepřipouští přítomnost teroristů mezi uprchlíky, to Pamulová bez vytáček potvrdila. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek