KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

Trump retweetnul humorný Gif, v němž golfovým míčkem srazil Hillary Clintonovou k zemi

Americký prezident Donald Trump již několikrát ukázal, že mu virální meme a humorné GIFy nejsou ani trochu cizí. O víkendu opět na svém oficiálním twitterovém účtu retweetnul několik lehce provokativních příspěvků. Tentokrát sdílel krátké video (meme), na němž odpaluje golfový míček, který v následném záběru srazí jeho soupeřku Hillary Clintonovou k zemi při nastupování do letadla. 

...


Trump je vášnivým golfistou, svůj oblíbený klub navštěvuje pravidelně

Trump retweetnul příspěvek od uživatele vystupujícího jako @fuctupmind, jež opět rozhýbal vody internetu. Na upraveném videu je vidět americký prezident, jak odpaluje golfový míček.

Ten je poté naanimovaný tak, aby vypadal, jako že trefil bývalou americkou ministryni zahraničí Hillary Clintonovou při nastupování do letadla do zad, načež se Trumpova rivalka z bitvy o Bílý dům skácela k zemi. Záběr upadnutí Clintonové byl pořízen ještě v době, kdy politička vykonávala funkci ministryně zahraničí a zakopla při nastupování do vládního letounu.

Golf k Trumpovi neodmyslitelně patří. Od chvíle, kdy složil svou prezidentskou přísahu, odcestoval do svého oblíbeného golfového klubu Mar a Lago celkem 57krát. Současný prezident je v tomto ohledu srovnáván i se svým předchůdcem Barackem Obamou, který je rovněž zapáleným golfistou.

Trump a Clintonová si ani 10 měsíců po volbách stále nic nedarují

I přesto, že Trump Clintonovou porazil už před 10 měsíci, politička mu zřejmě stále leží v žaludku, stejně jako prezident jí. Zdá se, že Trumpa nyní nenechává klidným především Clintonové nová kniha What Happened, protože svou soupeřku v minulém týdnu na Twitteru zmínil hned několikrát.

„Křivácká Hillary Clinton viní za svou prohru ve volbách všechny (a všechno), ale sebe samu nikoliv. Prohrála debaty a ztratila směr,“ napsal Trump v jednom ze svých středečních tweetů na adresu političky. 

Clintonová si to však nenechala líbit a Trumpovi na Twitteru odpověděla, že mu „ráda pošle kopii“ své knihy.

V neděli ráno Trump rovněž retweetnul pro své fanoušky několik dalších animací, které ho zobrazují v pozitivním světle. V jedné z animací byl prezident zobrazen jako hrdina, který po moři přiváží zpět k americkým břehům ze zahraničí tuzemské firmy jako Apple, Ford či Oreo.


Foto: Tom Grillo/The New York Times

Prezident na sociální sítí také sdílel pozitivní zprávu od jednoho ze svých podporovatelů. „Pouze praví Američané vidí, že Trump dělá Ameriku skvělou. Je jedinou osobou, která to dokáže. Hateři mu jen závidí jeho úspěch,“ napsal uživatel vystupující jako@glamourizes. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek