KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

VIDEO: Indická žena znásilněna za bílého dne. Přihlížející místo pomoci incident natáčeli

V Indii bylo zveřejněno video, které zobrazuje znásilnění ženy přímo na rušné ulici. Zarážející je na tom to, že několik diváků útok natáčelo a mnoho svědků prošlo kolem, ale nebohé ženě nikdo nepomohl. Video vyvolalo na sociálních sítích značné rozhořčení. 

...

Ke znásilnění došlo za denního světla na jedné z ulic indického Višákhapatnamu

Oběť byla oslabená, protože několik hodin nejedla po potyčce s manželem

Žena ve věku kolem 20 let odpočívala pod stromem na pěší zóně ve městě Višákhapatnam v Ándrapradéši, když byla napadena a znásilněna 23letým mužem, který na ulici pracoval jako uklízeč. Žena údajně opustila svou rodinu po potyčce se svým manželem, a proto se ocitla na ulici sama.


Útočník znásilnil dívku u stromu přímo na ulici

Útočník identifikovaný jako Ganji Siva ženu zničehonic napadl a kousek od silnice ji brutálně znásilnil. „Zjevně byla hodně slabá, protože několik hodin nejedla a spala na ulici pod stínem stromu. Toho využil opilý Siva a sexuálně ji napadl,“ uvedl člen místní městské policie K Suresh.

„Kolemjdoucí se ani neobtěžovali násilníka zastavit, žena byla tak slabá, že ani nekřičela,“ řekl policista. Několik lidí dokonce začalo útok natáčet. Jedno z videí, které přes ulici natočil řidič rikši, se poté dostalo do rukou policie. K incidentu došlo kolem půl třetí odpoledne.

Policie útočníka dopadla, ten je nyní ve vazbě

Na záznamu je vidět, jak několik lidí v poklidu prošlo kolem, zatímco se útok odehrával. V okamžiku, kdy na místo dorazila policie, už byl útočník pryč. Díky videu i očitým svědkům se jej však podařilo později identifikovat a zatknout.


Kolemjdoucí na násilí nijak nereagovali a nikdo mladé ženě nepomohl

Od chvíle, kdy se video poprvé objevilo na sociálních sítích, se mnoho uživatelů pozastavilo s hrůzou nad tím, že dívce vůbec nikdo nepomohl. „Znásilnění proběhlo za denního světla na ulici a ženě nepřišel nikdo na pomoc. To je nechutné,“ uvedl uživatel jménem Bhaskar Rao na Twitteru. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek