KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zpravy

VIDEO: Lewis Hamilton kritizován za ponížení svého synovce kvůli dívčím šatům

Světový šampión Formule 1 byl obviněn z veřejného ponížení svého malého synovce poté, co na Instagram vyvěsil video, na němž je malý chlapec zachycen v dívčích šatech. Ve videu Hamilton chlapci řekl, že „kluci přece nenosí šaty pro princezny“.

...

„Jsem z toho smutný,“ uvedl pilot Formule 1

Hamilton zveřejnil video na Instagramu, kde si ze svého synovce kvůli jeho šatům dělá legraci. Chlapec si na sebe vzal fialovo-růžové šaty a k tomu růžovou „kouzelnickou“ hůlku.

„Jsem tak smutný. Podívejte se na mého synovce,“ napsal Hamilton svým fanouškům na Instagramu. „Proč máš na sobě princeznovské šaty? To je tvůj vánoční oděv?“ zeptal se Hamilton synovce, který radostně přikývl.

„Proč sis přál k Vánocům šaty pro princeznu?“ pokračoval pilot Formule 1. „Protože jsou hezké,“ odpověděl nadšeně chlapec a zamával hůlkou. Chlapci ale nenosí šaty pro princezny!“ zaútočil Hamilton na synovce.


Hamilton se zlobil na synovce i přes to, že měl chlapec očividně radost ze svých šatů

32letý šampión trávil Vánoce se svou rodinou, když video pořizoval. Jenže tento příspěvek sklidil obrovskou vlnu kritiky kvůli tomu, že poukázal na problematickou stereotypizaci malého chlapce na základě jeho pohlaví. Mnoho lidí bylo naštváno proto, že Hamilton učí svého synovce, že je špatné, když chlapci nosí šaty pro princezny.

Někteří uživatelé poukázali na to, že se Hamilton na svého synovce zlobí i přes to, že má chlapech ze svých šatů očividnou radost.

Hamilton následně ponižující video ze svého instagramového účtu odstranil. Jezdec Formule 1 se rovněž nedávno dostal na titulky médií poté, co bylo odhaleno, že se vyhýbal placení daně za své soukromé letadlo.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek